پنل نمایندگی سامانه ردپیامک

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف ردپیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نمایندگی پنل پیامکی رِد

نحوه درآمد نماینده

فروش پنل پیامک

فروش پنل پیامک

اصلی ترین راه و منبع درآمد در تهیه نمایندگی پنل پیامکی رد اس ام اس فروش پنل پیامکی می باشد. مخاطبین شما می تواند از صاحبین کسب و کارهای خرد گرفته تا ادارات، موسسات و ارگان های دولتی و نیمه دولتی باشد.

پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر یک کاربر شما در روز 3500 پیامک ارسال کند و هر پیامک 3.5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق 350 هزار تومان خواهد بود.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. در واقع اکثر افراد به منظور دریافت پیامک در سامانه خود نیازمند یک یا چند خط اختصاصی می باشند.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

امکانات و ویژگی های پنل نمایندگی

تمامی امکاناتی که در پنل نمایندگی رد اس ام اس وجود دارد در اختیار شما خواهد بود. علاوه بر موارد فوق، امکانات مدیریتی همچون مدیریت کاربران، مشاهده گزارشات ارسالی، تعیین پلن های دلخواه به تعداد بی شمار و … جزو دسته قابلیت هایی است که به هر نماینده اختصاص می یابد. از طرفی دیگر، از ویژگی های پنل نمایندگی رد اس ام اس می توان به ذکر این نکته اشاره نمود که در مدیریت کاربران و پاسخ دهی به تیکت ها و سوالات هرکاربر همواره تیم رد به صورت 24 ساعته در کنار شما خواهد بود.

عدم نیاز به احراز هویت کاربران

احراز هویت کاربران و همچنین نظارت بر پیامک های ارسال شده توسط هر کاربر توسط تیم ردپیامک صورت می گیرد. البته این موضوع بدین معنا نمی باشد که نمایندگان نقشی در این زمینه نداشته باشید. اما به منظور راحتی شما دوستان، بخش بسیار عظیمی از نظارت ها توسط تیم ردپیامک انجام خواهد شد.

نمایندگان

بدون نیاز به خرید شارژ

عدم نیاز به شارژ حساب کاربری یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پنل نمایندگی ردپیامک می باشد. در واقع اگر در حساب کاربری خود مبلغ مورد نظر جهت ارسال پیامک توسط کاربران خود را نداشته باشید، کاربران می توانند به درگاه عمومی ردپیامک متصل شوند و سود حاصل به صورت لحظه ای به حساب شما (نماینده) واریز گردد.

ایجاد نامحدود پنل

میتوانید بدون پرداخت هزینه به تعداد نامحدود پنل کاربری یا حتی نمایندگی مشابه ایجاد کرده و تمام امکانات را برایشان فعال کنید.

خط رایگان

به هر کاربر ایجاد شده توسط شما، یک خط انتخابی اختصاصی رایگان از اپراتور دلخواه 5000 اعطا میگردد.

خط خدماتی عمومی

خطوط خدماتی عمومی برای ارسال به بلکلیست در اختیار نماینده قرار خواهد گرفت و شما نیز می توانید به کاربران خود اختصاص دهید.

اتصال به درگاه بانکی شما

علاوه بر درگاه عمومی، شما می توانید درگاه اختصاصی خود را نیز بر روی سایت قرار دهید.

ری-برندیگ کامل

در هیچ کجای وب سایت شما نام و نشانی از ردپیامک وجود نخواهد داشت و پنل نمایندگی بر روی دامین دلخواه شما ست می گردد.

خط خدماتی عمومی

خطوط خدماتی عمومی برای ارسال به بلکلیست در اختیار نماینده قرار میگیرد تا به کاربر دلخواه نیز اضافه کنید

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه مانند جزئیات پرداختی ها، فعالیت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

پشتیبانی 24/7

تیم پشتیبانی ردپیامک به صورت تمام وقت پاسخگو سوالات شما عزیزان خواهد بود.

نمونه درآمدی نماینده ردپیامک

در جدول زیر به بررسی نحوه نمونه درآمد یکماه از پنل نمایندگی ردپیامک پرداختیم. در نظر داشته باشید که بازاریابی و پتانسیل شما در امر فروش اثر بسیار زیادی بر درآمد شما خواهد داشت. با این وجود، میانگین درآمد ماهیانه بین 3 الی 7 میلیون تومان برای افراد تازه کار پیش بینی شده است که اطلاعات بیشتر آن در جدول و توضیحات زیر درج گردیده است. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با ما در تماس باشید.

نمونه درآمد یک نماینده sms

درنظر داشته باشید که هیچ تضمینی در درآمد نمایندگی وجود ندارد و هیچ کف و سقف درآمدی نمیتوان برای نماینده محاسبه کرد. این مورد کاملا به کشش فروش شما بستگی دارد. ولی در حالت کلی درآمد شما از دو شاهرگ اصلی خواهد بود:

فروش پنل: هرچقدر بتوانید پنل بفروشید و با هر قیمتی بفروشید، همان سود و درآمد خالص شما خواهد بود و این تماما به قدرت فروش و بازاریابی شما بستگی دارد.

خرید شارژ زیرمجموعه: اکانت های زیرمجموعه هرچقدر که برای استفاده خودشان پنلشان را شارژ میکنند، نسبت به تعرفه گذاری که شما کرده اید، شما نیز سود خواهید کرد. پس به مرور زمان که تعداد کاربران شما افزایش می یابد سود حاصل از شارژ پیامک هم افزایش خواهد یافت.

در جدول روبرو، به بررسی یک ماه کاری یکی از پنل های نمایندگی ردپیامک پرداختیم. در نظر داشته باشید که اعداد و ارقام گفته شده، ممکن است با سیاست کاری شما مقداری متفاوت باشد!

ردپیامک

صورت حساب درآمد احمد لطیفی

از تاریخ ۱ دی ۱۴۰۱ الی ۱ بهمن ۱۴۰۱

موضوعواحدقیمت واحدمبلغسود
فروش پنل پیامک24250,0006,000,0006,000,000
پیامک100,000303,000,0001,200,000
خط(1000 -8 رقمی)51,900,0009,500,000500,000
نمایندگی1500,000500,000500,000
جمع کل19,000,0008,200,000

قیمت گذاری کاملا منصفانه و رقابتی

یکبار خرید کنید برای همیشه استفاده کنید

رد پیامک شرکتی

نمایندگی

700 هزار تومان
 • تعرفه هر پیامک 80.8 تومان
 • 100 درصد امکانات پنل
 • امکان ارائه نماینده
 • بانک شماره موبایل رایــگان
 • خط خدماتی رند رایگــان
 • شماره اختصاصی هدیه
 • وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
 • وب‌سایت معرفی و توضیحات اختصاصی

کاهش تعرفه پیامک

در صورت ارسال پیش از 1 میلیون پیامک در ماه، تعرفه هر ارسال کاهش خواهد یافت

اختصاص اپلیکیشن

در صورت نیاز می توانید اپلیکیشن اختصاصی برای برند خود را به صورت جداگانه سفارش دهید.

مشاوره SEO و مدیریت

در صورت تمایل می توانید پکیج سئو و بازاریابی هوشمند را به صورت جداگانه سفارش دهید.

اعطای نمایندگی به صورت اقساط

علاقه مندان به اخذ نمایندگی، می توانند طرح نمایندگی را به صورت اقساط تهیه فرمایند، بدین صورت که 50% از مبلغ طرح در هنگام عقد قرار داد و مابقی مبلغ یک ماه بعد دریافت خواهد شد.

ردپیامک سازمانی

نمایندگی + سایت

1.9 میلیون تومان
 • تعرفه هر پیامک 80.8 تومان
 • 100 درصد امکانات پنل
 • امکان ارائه نماینده
 • بانک شماره موبایل رایــگان
 • خط خدماتی رند رایگــان
 • شماره اختصاصی هدیه
 • وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
 • وب‌سایت معرفی و توضیحات اختصاصی

ارزان ترین تعرفه ارسال میان همکاران

هزینه ارسال پیامک برای نمایندگان

خط ارسالیتعرفه پیامک
1000 و 300080.8 تومان
200080.8 تومان
5000180.8 تومان
021 (خط ثابت) 80.8 تومان
900080.8 تومان
پیام صوتی152.6 تومان
9999162 تومان
98Event162 تومان

مالیات بر ارزش افزوده و 30 ریال تبصره 6 ماده واحده لایجه بودجه کل کشور به مبالغ فوق اضافه می گردد.