ارسال پیامک انبوه هدفمند

ویژه افرادی که ماهیانه حداقل 100 هزار ارسال پیامک دارند..

ارسال پیامک به صورت انبوه

اگر قصد ارسال پیامک انبوه (بیش از 100 هزار پیامک) داشته باشید ردپیامک تخفیف ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است. برای این منظور، مطابق جدول زیر می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان رد پیامک با شما تماس خواهند گرفت.

تعرفه ارسال انبوه هدفمند

تعرفه ارسال پیامک به صورت هوشمند بر اساس میزان بودجه شما بر حسب تعداد پیامک محاسبه می گردد. در نظر داشته باشید که با تهیه پنل پیامکی می توانید به صورت کاملا هدفمند ارسال های خود را مدیریت نمایید. بسته های فوق ویژه افرادی است که ماهیانه حداقل 250 هزار ارسال دارند.

میزان ارسالتعرفه پیامکسفارش بسته
100 هزار الی 300 هزار پیامک84 تومانثبت سفارش
300 هزار الی 600 هزار پیامک82 تومانثبت سفارش
600 هزار الی 1 میلیون پیامک80 تومانثبت سفارش
1 میلیون الی 1.5 میلیون پیامک78.2 تومانثبت سفارش
بیش از 1.5 میلیون پیامک77 تومانثبت سفارش

روش های متنوع ارسال اس ام اس انبوه

به منظور دریافت حداکثر بازدهی در هنگام ارسال پیامک انبوه، تیم ردپیامک روش های متنوعی را برای شما عزیزان تدارک دیده است. شما می توانید بر اساس نیاز خود، به یکی از 6 روش زیر ارسال انبوه را به صورت هدفمند انجام داده و بازدهی بیشتری از مارکتینگ پیامکی کسب نمایید.

ارسال انبوه هدفمند لیست شماره های شخصی شما

لیست شماره های شخصی شما

برای ارسال انبوه به لیست شماره های شخصی، کافی است لیست خود را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک ارسال نمایید.

بر اساس پیش شماره

بر اساس پیش شماره

پیام کوتاه شما برای پیش شماره های تلفن همراه بر اساس اپراتور های همراه اول و ایرانسل (قابلیت انتخاب محله، مشاغل و...) ارسال می شود.

بر اساس کد پستی

بر اساس کد پستی

با ارائه 2 الی 5 رقم کدپستی محله های مورد نظر خود، ارسال شما هدفمند تر خواهد بود و به دست کسانی خواهد رسید که مورد نظر شما هستند.

بر اساس شهر و استان

بر اساس شهر و استان

در این روش اس ام اس انبوه شما در کمترین زمان ممکن به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود.

بر اساس محله و منطقه

بر اساس محله و منطقه

اگر کسب و کار شما در یک محله یا منطقه خاص فعال است، مطمئنا ارسال پیامک به آن بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت.

بر اساس مشاغل و اصناف

بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک های شما مرتبط با مشاغل و اصناف خاص است، با تیم ما تماس بگیرید تا از حجم اطلاعات آن با خبر شوید و ارسال بهتری داشته باشید.

ردپیامک

ثبت درخواست ارسال انبوه

لطفا اطلاعات را دقیقا منطبق با اطلاعات کارت ملی تکمیل نمایید‎

ارسال انبوه هدفمند

نام(Required)
ارسال انبوه هوشمند​

ارسال انبوه

تعرفه ارسال پیامک به صورت هوشمند بر اساس میزان بودجه شما بر حسب تعداد پیامک محاسبه می گردد. در نظر داشته باشید که با تهیه پنل پیامکی می توانید به صورت کاملا هدفمند ارسال های خود را مدیریت نمایید. بسته های فوق ویژه افرادی است که ماهیانه حداقل 100 هزار ارسال دارند.